Mercedes chciał uchylić rąbek tajemnicy i na targach w Detroit pokazał rzeźbę auta. Rzeźba miała ukazać kształt nowego modelu tej marki, który niebawem ma wyjść na światło dzienne. Wiele osób spekuluje, że to następca modelu CLS. Na mnie ta rzeźba wywarła ogromne wrażenie.
Jeżeli uważasz, że masz świetny styl i chcesz go pokazać, wyślij nam swoje zdjęcia i opisz je...z chęcią umieścimy je na blogu! :) Jeżeli uważasz, że coś jest godne naszej uwagi lub chcesz, żebyśmy poruszyły jakiś temat na blogu, napisz: daria.kwiatkowska@gmail.com sue.bartel@gmail.com
wooow przepiekny :):):)
OdpowiedzUsuńej Panieny ! moze cos nowego ;>:D
OdpowiedzUsuńch.uj.owy ten blog , penery !
OdpowiedzUsuń